• język migowy
  • e-mail
  • telefon: +48 32 43 11 641
  • lokalizacja
  • BiP
Strona główna/Aktualności/Festyn Rodzinny 2023

Festyn Rodzinny 2023

2 06 2023 #Aktualności

"Ach co to był za festyn …"
Dziś zaczniemy nasze wspomnienia Rodzinnego Festynu troszkę od końca. Na wstępie należą się podziękowania wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego, że ten dzień był wyjątkowy zarówno dla naszych przedszkolaków jak i dla ich Rodzin, bo to głównie dla uciechy naszych najmłodszych ten dzień miał miejsce. DZIĘKUJEMY!!Jeśli już coś zrobić, to z wielką pompą i tak właśnie rozpoczął się nasz festyn - wszyscy zebrani powitani zostali przez Orkiestrę Miejską Dębieńsko - która przygrywała marżoretkom z Formacji Tanecznej "Zygzak" - dziewczyny pięknie się zaprezentowały na naszej scenie w grupowych i indywidualnych pokazach. Po występach młodych artystek p. Dyrektor Monika Sobieska oficjalnie przywitała wszystkich zebranych, a tuż po rozpoczęła się część na którą, co tu ukrywać, czekał każdy z Rodziców - występy naszych przedszkolaków i mimo, że na scenie pojawią się niejedne gwiazdy to w naszych sercach pozostaną występy tych najmłodszych. Każda grupa ciężko przygotowywała się do występu i choć dla niejednych był to wielki stres to uśmiechy na twarzach rodziców to dla nich największa nagroda. 

Pogoda sprawiła nam nie lada niespodziankę i pozwoliła na to, aby korzystać z licznych atrakcji, w tym korzystanie z ogromnego dmuchańca - przygotowanego przez Kibiców ROW Rybnik, sprawdzenie swoich umiejętności na torze przeszkód przygotowanego przez Stowarzyszenie Luxtorpeda, malowanie twarzy i pięknych tatuaży oraz uwolnienie swoich artystycznych talentów przy stoiskach plastycznych. Najedzeni pysznymi słodkościami, które przygotowali nasi Rodzice oraz pysznym bigosem i kiełbaską z grilla mogliśmy wysłuchać i pokiwać się do znanych piosenek zespołu Claudia i Kasia Chwołka, a w dalszej części festynu czas umilały nam znane głosy Muzykantów. Czas spędzony na zabawie mija bardzo szybko, a dla naszych gości pojawiały się kolejne atrakcje, pokaz umiejętności uczniów Klubu Karate Kyokushin Tensho Czerwionka-Leszczyny, pokaz przygotowany przez strażaków z OSP z Leszczyn oraz możliwość zobaczenia z bliska wozu strażackiego i wozu policyjnego. Dla każdego coś dobrego, do wyboru do koloru - stracone kalorie dzieci uzupełnili watą cukrową i popcornem. Nikt z naszego festynu nie mógł wyjść z pustymi rękami, przygotowana loteria "Kula Zgadula" - gdzie każdy los był wygrany, a nagrody były naprawdę zacne! Dziękujemy za wspaniale spędzony czas, dziękujemy że mogliśmy te popołudnie spędzić w tak miłej i wesołej atmosferze, dziękujemy Pracownikom Naszego Przedszkola za przygotowanie tego przedsięwzięcia i serdecznie z całego serca zapraszamy za rok!
Występ zespołu MuzykanciPubliczność podczas festynu Przedszkolaki podczas wspólnego występuGrupa Słoneczniki podczas występu na festynie

do góry